
Сальник колінвалу (задній) Fiat Scudo 2.0D Multijet (90x110x8), ELRING 394.012
665,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: 394.012
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Fiat Scudo 2.0D Multijet (90x110x8), ELRING 394.012. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
394.012
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
394.012 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — SCUDO (270_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D Multijet 128 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — SCUDO c бортовой платформой/ходовая часть (220_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 JTD 16V 109 л.с. | 1999–2006 |
| FIAT — SCUDO c бортовой платформой/ходовая часть (270_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 136 л.с. | 2007–н.в. |
| FIAT — SCUDO фургон (220L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 JTD 16V 109 л.с. | 1999–2006 |
| FIAT — SCUDO фургон (270_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D Multijet 128 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — ULYSSE (179AX) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 120 л.с. | 2006–2011 |
| 2.0 D Multijet 136 л.с. | 2006–2011 |
| 2.2 D Multijet 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.2 JTD 163 л.с. | 2008–2011 |
| FORD — FOCUS C-MAX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| LANCIA — PHEDRA (179) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 JTD 120 л.с. | 2006–2010 |
| 2.2 D Multijet 170 л.с. | 2008–2010 |
| 2.2 JTD 163 л.с. | 2006–2010 |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 DI-D 4WD 156 л.с. | 2007–2012 |
| OPEL — GRANDLAND X (A18) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D (75) 177 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — PROACE Автобус (MDZ_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D4d (MDZ4) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| TOYOTA — PROACE Фургон (MDZ_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D4d (MDZ3) 122 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4d (MDZ4) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4d (MDZ6, MDZ5) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| VOLVO — C30 (533) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2006–2012 |
| VOLVO — C70 II кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2008–н.в. |
| VOLVO — S40 II (MS) (1) |
| Двигун |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0127.45, 0127.45, 0127.45, 1 350 607, 1 826 504, 11808, 170900, 19035345B, 3 553 064, 30 725 004, 30 757 228, 394.011, 394.012, 3M5Q 6701BC, 3M5Q-6701-BD, 62 91 1808, 8 653 738, 81-36556-00, 8550 10041, 9400127459, 96 458 632 80, 96 458 632 80 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 8 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Land Rover, Volvo, Peugeot, Toyota, Opel, Lancia, Jaguar, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, DS5, XF, 307, 308, xf sportbrake, Jumper, Jumpy, C-Crosser, C-Max, Outlander, RCZ, C4, C5, Partner, C70, Kuga, C30, Traveller , Expert, 4007, 407, Focus, Freelander, C5 Aircross, 206, Grandland / Grandland X, Range Rover Evoque, C6, Ulysse, 508, S-Max, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Proace, Discovery Sport, Scudo, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з монтажною оболонкою |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 110 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665,13 ₴



