
Сальник розподільного валу (передній) Fiat Doblo/Ducato 1.6-2.0D Multijet 10- (30x45x7), ELRING 434.500
284,17 ₴
- В наявності
- Код: 434.500
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу (передній) Fiat Doblo/Ducato 1.6-2.0D Multijet 10- (30x45x7), ELRING 434.500. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
434.500
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
434.500 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 500L (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2013–н.в. |
| FIAT — 500X (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| FIAT — BRAVO II (198) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 D Multijet 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 D Multijet 165 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — CROMA (194) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D Multijet 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.4 D Multijet 200 л.с. | 2005–н.в. |
| FIAT — DOBLO Combi (152, 263) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet (263AXE1B) 100 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D Multijet 135 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DOBLO c бортовой платформой/ходовая часть (263_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 D Multijet (263.HXN1B, 263.YXN1B) 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D Multijet 135 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DOBLO Фургон/универсал (263_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet (263.WXN1B, 263.ZXN1B) 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D Multijet 135 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO автобус (250) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO фургон (250) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — FREEMONT (JF_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 JTD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 4x4 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 JTD 4x4 170 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — IDEA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — LINEA (323) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — PUNTO (199) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — PUNTO EVO (199) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2009–2012 |
| FIAT — SEDICI (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 135 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 135 л.с. | 2006–н.в. |
| FIAT — STILO (192) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D Multijet 150 л.с. | 2005–2006 |
| 1.9 JTD 126 л.с. | 2003–2006 |
| 1.9 JTD 140 л.с. | 2004–2006 |
| FIAT — STILO Multi Wagon (192) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D Multijet 150 л.с. | 2005–2008 |
| 1.9 JTD 126 л.с. | 2003–2008 |
| 1.9 JTD 140 л.с. | 2004–2008 |
| FIAT — TIPO (356) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet | 2015–н.в. |
| FIAT — TIPO Наклонная задняя часть (356_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D (356HXG1B, 356HXG11) 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D (356HXG11) 114 л.с. | 2016–2020 |
| FIAT — TIPO универсал (356_) (1) |
| Двигун |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 434.500 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Saab, Isuzu, Fiat, Cadillac, Jeep, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Insignia, KB, Bravo, Ducato, Brera, Maestro, Stilo, Impulse, CAMPO , 500x, 500l, SX4, Midi, 159, Giulia, 9-3, 9-5, Linea, Cherokee, Malibu, SX4 S-Cross, Tipo, Frontera, Elan, Freemont, Monterey, Zafira, Gemini, Trooper, Stelvio, Thesis, TFR/TFS, Grande Punto, Spider, Combo, MiTo, Piazza, Cascada, GT, Astra, Croma, Vitara, Vectra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 45 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | A/BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,17 ₴




