
Прокладка ГБЦ Daewoo Lanos 1.4 02-/Lacetti 1.4/1.6 (F14/F16) 04-, ELRING 085.970
983,97 ₴
- Готово до відправки
- Код: 085.970
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Daewoo Lanos 1.4 02-/Lacetti 1.4/1.6 (F14/F16) 04-, ELRING 085.970. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
085.970
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
085.970 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — AVEO / KALOS Наклонная задняя часть (T200) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–2008 |
| CHEVROLET — AVEO / KALOS седан (T200) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2003–2007 |
| CHEVROLET — AVEO седан (T250, T255) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2006–2007 |
| CHEVROLET — ESTATE универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI (J200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 95 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI седан (J200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2013 |
| 1.6 109 л.с. | 2005–2013 |
| CHEVROLET — NUBIRA седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2007 |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — REZZO (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 107 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — KALOS (KLAS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — KALOS седан (KLAS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2003–2004 |
| DAEWOO — LACETTI Наклонная задняя часть (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2004–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — REZZO (KLAU) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SX 90 л.с. | 2001–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 085.970 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.74 мм |
| Товщина після затягування | 0.74 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 80 |
| Кількість шарів | 3 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 0,74 |
| Товщина (мм) | 0,74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 983,97 ₴


