
Сальник колінвалу (задній) Audi/Seat/VW (85x105x11), ELRING 342.093
373,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 342.093
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Audi/Seat/VW (85x105x11), ELRING 342.093. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
342.093
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
342.093 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 80 (8C, B4) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 71 л.с. | 1991–1994 |
| 1.6 E 101 л.с. | 1993–1994 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1994 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 16V 137 л.с. | 1991–1992 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E 16V quattro 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E quattro 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.3 E 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.3 E quattro 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.8 174 л.с. | 1991–1994 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1991–1994 |
| S2 quattro 230 л.с. | 1993–1994 |
| AUDI — 80 Avant (8C, B4) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 E 101 л.с. | 1993–1996 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1994 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 90 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1993–1996 |
| AUDI — A4 (8D2, B5) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 Di 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.6 139 л.с. | 1996–1997 |
| 2.6 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1996–2001 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2001 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 DUO 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2001 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2001 |
| 2.6 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2001 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1996–2001 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 342.093 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Висота | 11 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 10, 100, Jetta, Octavia, 240, 130, Passat, 740, 80, Superb, Caddy, 960, Polo, Fabia, V-Class, Felicia, 850, 940, Lupo, Toledo, Rapid, A4, A6, Iltis, A8, Transporter, Golf, Derby, Alhambra, V70, Cordoba, S70, S80, Corrado, Coupe, Quattro, Scirocco, 1.1, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативний ремкомплект | 829.056 |
| Висота [мм] | 11 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 105 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373,11 ₴





