
Сальник колінвалу (передній) Kia Sorento-02 (48x62x8), ELRING 227.620
503,64 ₴
- В наявності
- Код: 227.620
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Kia Sorento-02 (48x62x8), ELRING 227.620. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
227.620
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
227.620 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND STAREX автобус (TQ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDI 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 CRDi 116 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — H 200 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2006–2007 |
| 2.5 CRDi 4WD 140 л.с. | 2002–2004 |
| HYUNDAI — H 200 фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2003–2007 |
| HYUNDAI — H-1 Cargo (TQ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 CRDi 116 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — H350 c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDI | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — H350 автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDI | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — H350 фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDI | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — HR c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — PORTER пикап (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2003–2004 |
| HYUNDAI — PORTER фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2003–2004 |
| KIA — K2500 (SD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 131 л.с. | 2010–н.в. |
| KIA — SORENTO I (JC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 227.620 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | H 1, Porter, Sorento, H350, H-1 / Starex, K2500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503,64 ₴




