
Сальник півосі (L) Fiat Ducato/Scudo 1.9D (40x58x10), ELRING 102.946
154,17 ₴
- В наявності
- Код: 102.946
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі (L) Fiat Ducato/Scudo 1.9D (40x58x10), ELRING 102.946. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
102.946
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
102.946 (ELRING)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 102.946 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58 |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154,17 ₴




