
Сальник штока куліси КПП Opel Kadett/Vectra (13x26x7), ELRING 281.514
154,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: 281.514
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник штока куліси КПП Opel Kadett/Vectra (13x26x7), ELRING 281.514. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
281.514
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
281.514 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASCONA C Наклонная задняя часть (84_, 89_) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 N 60 л.с. | 1981–1986 |
| 1.3 S 75 л.с. | 1981–1988 |
| 1.6 75 л.с. | 1981–1988 |
| 1.6 82 л.с. | 1986–1988 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1982–1988 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1987–1988 |
| 1.6 i KAT 75 л.с. | 1986–1988 |
| 1.6 S 90 л.с. | 1981–1986 |
| 1.8 84 л.с. | 1987–1988 |
| 1.8 E 100 л.с. | 1985–1986 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1982–1986 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1986–1988 |
| 2.0 i GT 130 л.с. | 1987–1988 |
| 2.0 i KAT 116 л.с. | 1986–1988 |
| OPEL — KADETT E (39_, 49_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 55 л.с. | 1984–1986 |
| 1.3 i KAT 60 л.с. | 1985–1991 |
| 1.3 N 60 л.с. | 1984–1989 |
| 1.3 S 75 л.с. | 1984–1987 |
| 1.4 i 60 л.с. | 1990–1991 |
| 1.4 S 75 л.с. | 1990–1991 |
| 1.5 TD 72 л.с. | 1988–1991 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1984–1989 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 i KAT 75 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 S 90 л.с. | 1984–1986 |
| 1.6 S 82 л.с. | 1986–1991 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1989–1991 |
| 1.8 114 л.с. | 1987–1990 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1984–1986 |
| 1.8 i 100 л.с. | 1985–1986 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1990–1991 |
| 1.8 S 84 л.с. | 1987–1991 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1987–1991 |
| 2.0 i KAT 115 л.с. | 1987–1991 |
| OPEL — KADETT E Наклонная задняя часть (33_, 34_, 43_, 44_) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 55 л.с. | 1984–1986 |
| 1.3 i KAT 60 л.с. | 1985–1991 |
| 1.3 N 60 л.с. | 1984–1991 |
| 1.3 S 75 л.с. | 1984–1987 |
| 1.4 i 60 л.с. | 1990–1991 |
| 1.4 S 82 л.с. | 1989–1991 |
| 1.4 S 75 л.с. | 1990–1991 |
| 1.5 TD 72 л.с. | 1988–1991 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1984–1989 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 i KAT 75 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 S 90 л.с. | 1984–1986 |
| 1.6 S 82 л.с. | 1986–1991 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1989–1991 |
| 1.8 E 100 л.с. | 1985–1986 |
| 1.8 GSI 115 л.с. | 1984–1986 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1985–1991 |
| 1.8 S 84 л.с. | 1987–1991 |
| 2.0 GSI 115 л.с. | 1986–1991 |
| 2.0 GSI 129 л.с. | 1986–1991 |
| 2.0 GSI 16V 156 л.с. | 1987–1991 |
| 2.0 GSI 16V 150 л.с. | 1988–1991 |
| 2.0 GSI 16V KAT 150 л.с. | 1988–1991 |
| 2.0 GSI KAT 115 л.с. | 1986–1991 |
| OPEL — VECTRA A (86_, 87_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 TD 82 л.с. | 1990–1995 |
| 1.8 i KAT 90 л.с. | 1990–1995 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 281.514 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Tigra, Calibra, Corsa, Zafira, Kadett, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 26 |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154,81 ₴




