
Прокладка ГБЦ VW T4 2.4D (1 метка) (1.53mm), ELRING 632.111
1 609,65 ₴
- В наявності
- Код: 632.111
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ VW T4 2.4D (1 метка) (1.53mm), ELRING 632.111. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
632.111
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
632.111 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 074 103 383 M, 074 103 383 M, 074 103 383 M, 074 103 383 M, 074 103 383 M, 10103300, 104752-5251, 30 93 2784, 32784, 414796P, 501-8592, 61-29471-30, 632.111, AF5340, CH6576H, HG738, HGW830L, WG1002440, WG1002571, WG1086558, WG1103324, WG1159149 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.53 мм |
| Товщина після затягування | 1.53 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 81 |
| Кількість отворів | 1 |
| Кількість шарів | 4 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,53 |
| Розмір різі | M11x1,5 |
| Товщина (мм) | 1,53 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 819.875 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 609,65 ₴


