
Сальник штока куліси КПП VW Caddy 03- (15x24x6.5), ELRING 886.780
185,69 ₴
- В наявності
- Код: 886.780
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник штока куліси КПП VW Caddy 03- (15x24x6.5), ELRING 886.780. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
886.780
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
886.780 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 80 л.с. | 2006–2013 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2008–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TSI 4x4 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI RS 184 л.с. | 2013–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TSI 4x4 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI RS 184 л.с. | 2013–н.в. |
| SKODA — YETI (5L) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 4x4 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TSI 4x4 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 170 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 886.780 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, A1, Touran, A3, UP!, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Висота [мм] | 6,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 24 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Тип сальника вала | ASW OF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185,69 ₴




