
Сальник розподільного валу Renault 4/ 5/ 6 0.8-1.4 -90 (30x42x8), ELRING 302.430
95,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: 302.430
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу Renault 4/ 5/ 6 0.8-1.4 -90 (30x42x8), ELRING 302.430. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
302.430
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
302.430 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — 4 (112_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 44 л.с. | 1986–1990 |
| 1.1 (1128, S128) 34 л.с. | 1978–1990 |
| RENAULT — 4 фургон (R21_, R23_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 (2370, 210B) 34 л.с. | 1976–1989 |
| 1.1 (239B) 35 л.с. | 1982–1989 |
| RENAULT — 5 (122_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 44 л.с. | 1972–1985 |
| 1.1 45 л.с. | 1980–1985 |
| 1.3 64 л.с. | 1975–1984 |
| 1.3 (1225) 42 л.с. | 1976–1979 |
| 1.3 45 л.с. | 1979–1984 |
| 1.3 Automatik 54 л.с. | 1979–1984 |
| 1.4 63 л.с. | 1982–1985 |
| 1.4 Alpine A5 (1223) 93 л.с. | 1977–1981 |
| 1.4 Alpine Turbo (122B) 108 л.с. | 1981–1985 |
| 1.4 Automatik 59 л.с. | 1982–1984 |
| RENAULT — 5 Фургон/хетчбэк (238_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (2382) 44 л.с. | 1972–1985 |
| RENAULT — 6 (118_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 48 л.с. | 1971–1980 |
| RENAULT — 7 (124_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 1975–1982 |
| RENAULT — RODEO 5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 | 1981–1987 |
| RENAULT — RODEO 6 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 48 л.с. | 1973–1981 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 10540, 11558RS, 12010666B, 302.430, 50-319325-00, 6.22213, 60 91 0540, 77 03 087 104, 77 03 087 104, 80-17539-40, 81-17539-40, 8438817, 991161-8100, NF535, OS0319, WG1004459, WG1004982, WG1085039, WG1086340, WG1086455, WG1091100, WG1163020, WG1163021 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Rodeo, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Захист від пилу | без пилозахисного краю |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Тип сальника вала | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95,27 ₴



