
Прокладка ГБЦ Ford Connect 1.8DI/TDCI 02- (4 метки) (1.37mm), ELRING 027.082
1 248,55 ₴
- В наявності
- Код: 027.082
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Ford Connect 1.8DI/TDCI 02- (4 метки) (1.37mm), ELRING 027.082. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
027.082
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
027.082 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX (DM2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — COURIER фургон (J5_, J3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI 75 л.с. | 2000–н.в. |
| FORD — COURIER фургон (JV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| TD 1.8 75 л.с. | 2000–н.в. |
| FORD — FIESTA IV (JA_, JB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI 75 л.с. | 2000–2002 |
| FORD — FOCUS (DAW, DBW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1998–2004 |
| FORD — FOCUS C-MAX (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–2007 |
| FORD — FOCUS Clipper (DNW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS Фургон/универсал (DNW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 116 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 TDCi 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 TDDi 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 TDDi 75 л.с. | 1999–2005 |
| FORD — FOCUS седан (DFW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 75 л.с. | 2001–2005 |
| FORD — GALAXY (WA6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–2015 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV седан (BA7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–2015 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — TOURNEO CONNECT (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. | 2002–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Di 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 027.082 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.32 мм |
| Товщина після затягування | 1.32 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Проекція поршня від | 0.651 мм |
| Проекція поршня до | 0.7 мм |
| Діаметр | 83.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 0,700 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 0,651 |
| Діаметр [мм] | 83,8 |
| Кількість пазів/ отворів | 4 |
| Кількість шарів | 3 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,32 |
| Товщина (мм) | 1,32 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 027.850 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248,55 ₴


