
Сальник колінвалу (задній) Toyota Rav4 2.0 VVTi/2.5 Hybris 18- (90x106x8.5), ELRING 838.060
758,06 ₴
- В наявності
- Код: 838.060
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Toyota Rav4 2.0 VVTi/2.5 Hybris 18- (90x106x8.5), ELRING 838.060.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) | 2.5 (AXVA70_, AXVA70) 206 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| TOYOTA | CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) | 2.5 Hybrid (AXVH71_) 178 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 (MXAA52) 175 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 AWD (MXAA54) 175 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 VVTi (MXAA52) 150 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 VVTi (MXAA52) 173 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 150 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 173 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) 222 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.5 VVTi AWD (AXAA54) 203 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| TOYOTA | HIGHLANDER (GSU7_, AXUH7_) | 2.5 Hybrid AWD (AXUH78) 245 л.с. (2022-н.в.) | 2022–н.в. |
| LEXUS | ES (_Z10_, _A10_, _H10_) | 250 (AXZA10) 200 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| LEXUS | UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) | 200 (MZAA10) 150 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| LEXUS | UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) | 200 (MZAA10) 171 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| LEXUS | UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) | 250h E-Four (MZAH15) 145 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 838.060 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 106 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, Highlander, UX, ES |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 106 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Тип сальника вала | AS |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758,06 ₴



