
Сальник колінвалу (передній) Mazda 6 02-10 (51.5x64x6), ELRING 381.050
401,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 381.050
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Mazda 6 02-10 (51.5x64x6), ELRING 381.050. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
381.050
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
381.050 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 MZR-CD 143 л.с. | 2006–2009 |
| MAZDA — 3 седан (BK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 MZR-CD 143 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — 323 ASTINA VI (BJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TD 90 л.с. | 1998–2001 |
| 2.0 TD 101 л.с. | 2001–2004 |
| MAZDA — 323 PROTEGE VI (BJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TD 90 л.с. | 1998–2004 |
| MAZDA — 5 (CR19) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CD 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 143 л.с. | 2005–н.в. |
| MAZDA — 6 (GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 (GH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 MZR-CD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| MAZDA — 6 Hatchback (GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 Sport (GH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 MZR-CD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| MAZDA — 6 Station Wagon (GY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 combi-coupe (GH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 MZR-CD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| MAZDA — 626 Mk V (GF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI TD 90 л.с. | 1998–2002 |
| 2.0 TD 110 л.с. | 2000–2002 |
| 2.0 Turbo DI 101 л.с. | 1998–2002 |
| MAZDA — 626 Mk V Наклонная задняя часть (GF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DITD 90 л.с. | 1998–2002 |
| 2.0 TD 110 л.с. | 2000–2002 |
| 2.0 Turbo DI 101 л.с. | 1998–2002 |
| MAZDA — 626 Mk V универсал (GW) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DITD 90 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 TD 110 л.с. | 2000–2002 |
| 2.0 Turbo DI 101 л.с. | 1998–2002 |
| MAZDA — MPV II (LW) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2006 |
| MAZDA — PREMACY (CP) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TD 90 л.с. | 1999–2000 |
| 2.0 TD 101 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 381.050 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 51.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 3, 6, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 6 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 64 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401,08 ₴




