
Сальник колінвалу (задній) Nissan Almera 95-06 (84x104x8,5), ELRING 587.460
301,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 587.460
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Nissan Almera 95-06 (84x104x8,5), ELRING 587.460. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
587.460
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
587.460 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALMERA II (N16) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 90 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 98 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 114 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 110 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — ALMERA II Hatchback (N16) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 90 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 98 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 114 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 110 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — CHERRY III (N12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 D 54 л.с. | 1982–1986 |
| NISSAN — MARCH II (K11) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 i 16V 54 л.с. | 1992–2000 |
| 1.0 i 16V 60 л.с. | 2000–2003 |
| 1.3 i 16V 75 л.с. | 1992–2000 |
| 1.4 i 16V 82 л.с. | 2000–2003 |
| NISSAN — MARCH III (K12) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 16V 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.2 16V 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.2 16V 80 л.с. | 2003–2010 |
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–2010 |
| NISSAN — NAVARA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 163 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — NP300 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 133 л.с. | 2008–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA (P12) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 106 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P12) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 106 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Traveller (WP12) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Visia 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PULSAR II (N13) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 LX 75 л.с. | 1988–1991 |
| 1.6 GTI 16V 110 л.с. | 1987–1988 |
| 1.6 i 12V 90 л.с. | 1988–1991 |
| 1.7 D 54 л.с. | 1986–1989 |
| NISSAN — PULSAR III (N14) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.4 i 16V 87 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 16V 102 л.с. | 1992–1995 |
| 1.6 i 16V 4WD 90 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — PULSAR III Наклонная задняя часть (N14) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.4 i 16V 87 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — SENTRA I (B11) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 D 54 л.с. | 1982–1986 |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 4x4 169 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 4x4 170 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 587.460 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 84 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Samsung, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Silvia, 370Z, Note, SM5, Stanza, J30, Koleos, Pathfinder, 300ZX, Sunny, Cabstar, Xterra, Primera, Teana, Pick Up, Terrano, NT400, Prairie, FX, G, 200SX, G20, M37, Maxima, QX50, Q60, Q45, Micra, M30, Almera, QX70, SM3, 100NX, Vanette, Cedric, Murano, Navara, Cherry, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 104 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301,20 ₴



