
Сальник розподільного валу Renault Master 2.2dCi (30x42x7), ELRING 203.808
120,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 203.808
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу Renault Master 2.2dCi (30x42x7), ELRING 203.808. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
203.808
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
203.808 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — 2 CV (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4 16 л.с. | 1963–1970 |
| 4 23 л.с. | 1970–1975 |
| 6 29 л.с. | 1970–1985 |
| 6 24 л.с. | 1975–1981 |
| 6 27 л.с. | 1979–1990 |
| CITROEN — ACADIANE (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 6 30 л.с. | 1978–1988 |
| 6 31 л.с. | 1978–1988 |
| CITROEN — AMI (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 6 (AM, AMB) 24 л.с. | 1963–1968 |
| 6 (AM, AMB) 33 л.с. | 1968–1969 |
| 8 (AM3) 33 л.с. | 1969–1977 |
| CITROEN — AMI Break (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 6 (AMB) 33 л.с. | 1968–1969 |
| 8 (AM3) | 1969–1977 |
| CITROEN — DYANE (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4 18 л.с. | 1967–1968 |
| 4 23 л.с. | 1968–1975 |
| 6 29 л.с. | 1968–1984 |
| 6 33 л.с. | 1972–1980 |
| CITROEN — LNA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.6 35 л.с. | 1978–1986 |
| 0.6 34 л.с. | 1982–1985 |
| CITROEN — MEHARI (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.6 26 л.с. | 1968–1979 |
| 0.6 29 л.с. | 1979–1987 |
| 4x4 29 л.с. | 1979–1987 |
| CITROEN — VISA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.6 34 л.с. | 1978–1988 |
| 0.6 33 л.с. | 1982–1991 |
| OLTCIT — 11 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.6 34 л.с. | 1981–1995 |
| ZAZ — LANOS Наклонная задняя часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 2004–н.в. |
| ZAZ — LANOS седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 203.808 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Citroen, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Visa, Lanos, Acadiane, LNA, Dyane, Mehari, AMI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Захист від пилу | без пилозахисного краю |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | AW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120,84 ₴



