
Прокладка ГБЦ Hyundai Elantra/Santa FE/Tucson 2.0 CRDI 01-10 (1.10mm), ELRING 442.850
1 519,03 ₴
- В наявності
- Код: 442.850
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Hyundai Elantra/Santa FE/Tucson 2.0 CRDI 01-10 (1.10mm), ELRING 442.850.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI | TUCSON (JM) | 2.0 CRDi 120 л.с. (2007-2010) | 2007–2010 |
| HYUNDAI | TUCSON (JM) | 2.0 CRDi 113 л.с. (2004-2010) | 2004–2010 |
| HYUNDAI | TUCSON (JM) | 2.0 CRDi 136 л.с. (2006-2010) | 2006–2010 |
| HYUNDAI | TUCSON (JM) | 2.0 CRDi 140 л.с. (2006-2010) | 2006–2010 |
| HYUNDAI | TUCSON (JM) | 2.0 CRDi 150 л.с. (2009-2010) | 2009–2010 |
| HYUNDAI | TUCSON (JM) | 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. (2004-2010) | 2004–2010 |
| HYUNDAI | TUCSON (JM) | 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. (2006-2010) | 2006–2010 |
| HYUNDAI | TUCSON (JM) | 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. (2006-2010) | 2006–2010 |
| HYUNDAI | TUCSON (JM) | 2.0 CRDi Привод на все колеса 150 л.с. (2009-2010) | 2009–2010 |
| HYUNDAI | SANTA FE I (SM) | 2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2006) | 2001–2006 |
| HYUNDAI | SANTA FE I (SM) | 2.0 CRDi 4x4 113 л.с. (2001-2006) | 2001–2006 |
| HYUNDAI | EMBERA V (NF) | 2.0 CRDi 136 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | EMBERA V (NF) | 2.0 CRDi 140 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | EMBERA V (NF) | 2.0 CRDi 150 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| HYUNDAI | i30 CW (FD) | 2.0 CRDi 140 л.с. (2008-2012) | 2008–2012 |
| HYUNDAI | i30 CW (FD) | 2.0 CRDi 136 л.с. (2008-2012) | 2008–2012 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 2.0 CRDi 136 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 2.0 CRDi 140 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | TRAJET (FO) | 2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2008) | 2001–2008 |
| HYUNDAI | AVANTE (XD) | 2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2006) | 2001–2006 |
| HYUNDAI | AVANTE седан (XD) | 2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2006) | 2001–2006 |
| KIA | SPORTAGE (JE_, KM_) | 2.0 CRDi 113 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (JE_, KM_) | 2.0 CRDi 136 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (JE_, KM_) | 2.0 CRDi 140 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (JE_, KM_) | 2.0 CRDi 150 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (JE_, KM_) | 2.0 CRDi 4WD 113 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (JE_, KM_) | 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (JE_, KM_) | 2.0 CRDi 4WD 140 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (JE_, KM_) | 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| KIA | CARENS II (FJ) | 2.0 CRDi 113 л.с. (2002-н.в.) | 2002–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 442.850 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.1 мм |
| Товщина після затягування | 1.1 мм |
| Проекція поршня від | 0.194 мм |
| Проекція поршня до | 0.337 мм |
| Діаметр | 84.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Sonata, Carens, I30, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 0,337 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 0,194 |
| Діаметр [мм] | 84,5 |
| Кількість шарів | 3 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,1 |
| Товщина (мм) | 1,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519,03 ₴



