
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) MB A-class (W168/169) 97-12, AS Metal 38MR1212
464,40 ₴
- В наявності
- Код: 38MR1212
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) MB A-class (W168/169) 97-12, AS Metal 38MR1212. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
38MR1212
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
38MR1212 (METAL)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W168) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 140 (168.031, 168.131) 82 л.с. | 1997–2004 |
| A 140 (168.031, 168.131) 82 л.с. | 2001–2004 |
| A 160 (168.033, 168.133) 102 л.с. | 1997–2004 |
| A 160 CDI (168.006) 75 л.с. | 2001–2004 |
| A 160 CDI (168.007) 60 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.008) 90 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.009, 168.109) 95 л.с. | 2001–2004 |
| A 190 (168.032, 168.132) 125 л.с. | 1999–2004 |
| A 210 (168.035, 168.135) 140 л.с. | 2002–2004 |
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 150 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2004–2012 |
| A 160 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2009–2012 |
| A 160 CDI (169.006, 169.306) 82 л.с. | 2004–2012 |
| A 170 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2004–2012 |
| A 180 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2009–2012 |
| A 180 CDI (169.007, 169.307) 109 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 (169.033, 169.333) 136 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 CDI (169.008, 169.308) 140 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 TURBO (169.034, 169.334) 193 л.с. | 2005–2012 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38MR1212 |
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кросс-номери | 001-10-19206, 001-50-13987, 02.31.258, 05987, 10 91 8073, 1215728, 1340204200, 168 333 06 14, 169 330 09 07, 169 330 09 07 S3, 169 330 10 07, 169 330 10 07 S3, 169 333 01 14, 1770, 180863, 180865, 181086, 181147, 181149, 1900037, 21540AP, 22068 01 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 52.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 61 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,40 ₴





