
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) BMW X5 (E70)/X6 (E71/E72) 07- M57/N55/N57/N62/N63, AS Metal 38BM0422
756,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38BM0422
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) BMW X5 (E70)/X6 (E71/E72) 07- M57/N55/N57/N62/N63, AS Metal 38BM0422. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
38BM0422
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
38BM0422 (METAL)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| M 555 л.с. | 2009–н.в. |
| M 50 d 381 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ActiveHybrid 408 л.с. | 2010–н.в. |
| ActiveHybrid 485 л.с. | 2010–н.в. |
| M 555 л.с. | 2009–н.в. |
| M 50 d 381 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM0422 |
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кросс-номери | 1480, 20 93 6827, 271115, 31106778015, 36827, 6778015, V20-0825, 590523, 109305, 801058, 36827, 530158, 314 610 0004/HD, 36000 01, 37143 01, 38BM0423, 31106778015, 533902, 1202, B3328100 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.6 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756,13 ₴




