
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/ззовні) Audi Q7/VW Touareg 02- (попер.), AS Metal 38AU1304
252,25 ₴
- В наявності
- Код: 38AU1304
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/ззовні) Audi Q7/VW Touareg 02- (попер.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38AU1304 |
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кросс-номери | 114 763, 271517, 30 93 0983, 30983, 52093409, 52093509, 70446, 7L0 505 553, 955 331 045 32, 955 331 045 32 n.cpl.1, 955 331 047 10, 955 331 047 10 n.cpl.1, 958 331 045 00, 958 331 045 00 n.cpl.1, 958 331 046 00, 958 331 046 00 n.cpl.1, 201098, 35710 01 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 44.4 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252,25 ₴


