
Сайлентблок важеля (переднього/зверху) Honda Civic/CR-V 95-02, AS Metal 38HN0220
181,54 ₴
- В наявності
- Код: 38HN0220
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/зверху) Honda Civic/CR-V 95-02, AS Metal 38HN0220. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
38HN0220
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
38HN0220 (METAL)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — Ballade VI седан (EJ, EK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (EJ9) 90 л.с. | 1995–2001 |
| 1.5 i (EK3) 114 л.с. | 1995–2001 |
| 1.6 i Vtec 125 л.с. | 1995–2001 |
| 1.6 VTi (EK4) 160 л.с. | 1995–2001 |
| HONDA — CIVIC Mk V Наклонная задняя часть (EJ, EK) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (EJ9) 75 л.с. | 1995–2001 |
| 1.4 i S (EJ9) 90 л.с. | 1995–2001 |
| 1.5 i (EK3) 114 л.с. | 1995–2001 |
| 1.6 i (EK1) 114 л.с. | 1995–2001 |
| 1.6 VTi (EK4) 160 л.с. | 1995–2001 |
| HONDA — CIVIC Mk V универсал (MB, MC) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V (MB8) 75 л.с. | 1998–2001 |
| 1.4 16V (MB8) 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.5 16V (MB9) 114 л.с. | 1998–2001 |
| 1.6 16V (MC1) 116 л.с. | 1998–2001 |
| 1.6 16V (MC1) 125 л.с. | 1998–2001 |
| 1.8 16V (MC2) 169 л.с. | 1998–2001 |
| 2.0 i D (MC3) 105 л.с. | 1998–2001 |
| HONDA — CIVIC VI купе (EJ, EM1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 105 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i Vtec 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i Vtec 160 л.с. | 1999–2000 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38HN0220 |
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кросс-номери | 51450S01023, 51450-S01-023, 51460S01023, 51460-S01-023, 829 0231 10 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47.7 мм |
| Діаметр внутрішній | 10.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 34.2 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Тип важеля | для поперечного важеля |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181,54 ₴





