
Опора кульова (передня/зверху) Nissan NP300 Navara/Pathfinder III 05-, AS Metal 10NS0120
701,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10NS0120
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опора кульова (передня/зверху) Nissan NP300 Navara/Pathfinder III 05-, AS Metal 10NS0120. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
10NS0120
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
10NS0120 (METAL)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ARMADA (R51) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 4WD 269 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 dCi 4WD 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 269 л.с. | 2005–2009 |
| NISSAN — NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10NS0120 |
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кросс-номери | 0404620, 17241AP, 18.BJ.131, 220627, 2462S0316, 27-02506, 36-16 010 0023, 40NI136, 4103025, 42626, 47-01351, 49400557, 506-13142, 52-10000A-SX, 54106, 54524-EB300, 54524-EB30A, 54525-EB300, 54525-EB30A, 72-3159, 73-01-131, 73131, 82 94 2626, 825 0347 10 |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 14.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 42.15 мм |
| Місце встановлення | Верхня |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.570 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | із захисним кільцем |
| Зовнішня різь [мм] | M14 x 1,5 |
| Розмір конуса [мм] | 18 |
| Сторона встановлення | зверху |
| Тип важеля | Поперечний важіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701,10 ₴





