Сальник колінвалу (40x62x12), CORTECO 01002847B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01002847B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01002847B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01002847B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02378910 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 1 [мм] | 12 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203,94 ₴





