
Сальник колінвала New Holland/Neoplan/John Deere, CORTECO 01027624B
184,98 ₴
- В наявності
- Код: 01027624B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвала New Holland/Neoplan/John Deere
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01027624B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001038270, 0734309278, 0734309430, 0750110137, 10291736, 1306877, 247075, 260501000, 473652, 7622700, N3282135, T116820 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 46 |
| Висота 1 [мм] | 21 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184,98 ₴




