
Сальник маточини (передньої) Peugeot 305 -88 (54x81x10), CORTECO 12011180B
69,06 ₴
- В наявності
- Код: 12011180B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник маточини (передньої) Peugeot 305 -88 (54x81x10), CORTECO 12011180B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12011180B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12011180B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PEUGEOT — 304 (_04M_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 (M02) 75 л.с. | 1972–1975 |
| 1.4 D (M20) 45 л.с. | 1976–1979 |
| PEUGEOT — 304 Break (_04D_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D 45 л.с. | 1976–1979 |
| PEUGEOT — 305 II (581M) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 97 л.с. | 1982–1984 |
| 1.6 90 л.с. | 1984–1987 |
| 1.6 73 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 102 л.с. | 1982–1985 |
| 1.9 98 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1982–1988 |
| 1.9 D 65 л.с. | 1982–1988 |
| PEUGEOT — 305 II Break (581E) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 97 л.с. | 1983–1984 |
| 1.6 90 л.с. | 1984–1987 |
| 1.6 73 л.с. | 1986–1988 |
| 1.9 Diesel 64 л.с. | 1982–1988 |
| 1.9 Diesel 65 л.с. | 1982–1988 |
| PEUGEOT — 305 (581A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1977–1982 |
| 1.5 73 л.с. | 1979–1982 |
| 1.5 88 л.с. | 1980–1982 |
| PEUGEOT — 305 универсал (581D) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1980–1982 |
| 1.5 73 л.с. | 1980–1982 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011180B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02133070, 334522, 3453223 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 54 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 304 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 54 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 81 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,06 ₴



