
Сальник півосі (задньої) Ford Ranger 99-12 (48x70x9.5), CORTECO 19033797B
238,63 ₴
- В наявності
- Код: 19033797B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі (задньої) Ford Ranger 99-12 (48x70x9.5), CORTECO 19033797B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19033797B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19033797B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (ER, EQ) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 106 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 D 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 D 4x4 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 TD 84 л.с. | 2002–2006 |
| 2.5 TD 4x4 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TD 4x4 84 л.с. | 2002–2006 |
| FORD — RANGER (ES, ET) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDCi 4x4 143 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 TDCi 156 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19033797B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 4023504, WG1225110 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 48 |
| Висота 1 [мм] | 9,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238,63 ₴




