
Сальник розподільного валу (передній) Ford Transit 2.3 16V (37x50x6), CORTECO 19036897B
340,02 ₴
- В наявності
- Код: 19036897B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу (передній) Ford Transit 2.3 16V (37x50x6), CORTECO 19036897B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19036897B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19036897B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036897B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 023.631, 107668, 13.46012, 1667955, 302 173, 34-00080-SX, 83 10 7668, 8426511, 9E5G6700AA, SO-0012, WG1004801, WG1087747, WG1163616, WG1183214, WG1226047, WG1226635, WG1250246, WG1250414, WG1705809, WG1751999, WG1752045, WG2227814, WG2308987, 023.631 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 37 |
| Висота 1 [мм] | 6 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 50 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340,02 ₴



