
Сальник півосі Mitsubishi Lancer 95- (41x61x9), CORTECO 19027879B
216,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19027879B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі Mitsubishi Lancer 95- (41x61x9), CORTECO 19027879B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19027879B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19027879B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — AIRTREK I (CU_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. | 2003–2006 |
| MITSUBISHI — ASPIRE VI (EA_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2A) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 TDI (EA6A) 90 л.с. | 1996–2004 |
| 2.4 GDI (EA3A) 144 л.с. | 2000–2004 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 160 л.с. | 2000–2004 |
| MITSUBISHI — CARISMA (DA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (DA1A) 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.8 16V (DA2A) 140 л.с. | 1995–2006 |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 (CS3A) 98 л.с. | 2003–н.в. |
| MITSUBISHI — CHARIOT (N3_W, N4_W) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (N33W) 133 л.с. | 1992–1998 |
| 2.4 120 л.с. | 1991–1997 |
| 2.4 4WD 117 л.с. | 1991–1997 |
| MITSUBISHI — GRANDIS (NA_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 165 л.с. | 2004–н.в. |
| MITSUBISHI — LANCER Kombi (CS_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 98 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 135 л.с. | 2003–2007 |
| MITSUBISHI — LANCER Mk VI (CJ-CP_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 12V (CK1A) 75 л.с. | 1995–2003 |
| 1.6 16V (CK4A) 90 л.с. | 1995–2003 |
| MITSUBISHI — NIMBUS (N9_W, N8_W) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GDI 133 л.с. | 1998–2004 |
| 2.4 GDI 150 л.с. | 1998–2004 |
| 2.4 GDI 4WD 150 л.с. | 1998–2004 |
| MITSUBISHI — RVR (N1_W, N2_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–1999 |
| MITSUBISHI — SPACE RUNNER (N6_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 GDI 150 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19027879B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | MD755526, MD755552, MD755904 |
| Стан | Новий |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, Carisma, Outlander, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 41 |
| Висота 1 [мм] | 9 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216,93 ₴





