
Сальник колінвалу (задній) Lada 1.2-1.7 (70x90x10), CORTECO 12011438B
150,02 ₴
- В наявності
- Код: 12011438B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Lada 1.2-1.7 (70x90x10), CORTECO 12011438B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12011438B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12011438B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — FIORINO (147) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 67 л.с. | 1987–1993 |
| LADA — 1200-1500 универсал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1200 (VAZ, WAS2102) 60 л.с. | 1973–1984 |
| 1500 (VAZ2102) 73 л.с. | 1973–1985 |
| LADA — 1200-1600 (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1200 L/S (VAZ, WAS2101) 60 л.с. | 1970–1986 |
| 1300 (WAS21011) 69 л.с. | 1974–1984 |
| 1500 (WAS2103, WAS2106) 75 л.с. | 1972–1984 |
| 1500 N/S (VAZ2103) 75 л.с. | 1975–1986 |
| 1600 (2106) 76 л.с. | 1984–1990 |
| 1600 (WAS2106) 79 л.с. | 1972–1984 |
| 1600 N/L (VAZ2103) 78 л.с. | 1979–1986 |
| LADA — KALINKA (2105) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105) 60 л.с. | 1981–н.в. |
| 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105) 65 л.с. | 1981–н.в. |
| 1500 Special (VAZ2105, WAS21053) 75 л.с. | 1985–н.в. |
| 1600 (WAS21074) 76 л.с. | 1988–2001 |
| LADA — KALINKA универсал (2104) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1500 75 л.с. | 1985–1993 |
| 1500 67 л.с. | 1994–н.в. |
| 1700 84 л.с. | 1994–н.в. |
| LADA — NIVA (2121) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1600 76 л.с. | 1976–1987 |
| 1600 73 л.с. | 1987–1995 |
| 1700 i 80 л.с. | 1996–н.в. |
| 1700 i 4x4 82 л.с. | 2000–н.в. |
| LADA — TOSCANA (2107) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1300 (VAZ2107) 65 л.с. | 1985–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011438B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 042.102, 047343-S, 13033RSSI, 21011005160, 2101-1005160S-PCS-MS, 21214100516200, 40000040, 40000040, 40000040, 40000040, 40000040, 40004000, 40004000, 991113-8100, WG1004555, WG1084875, WG1222853 |
| Стан | Новий |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Niva, 2106, 2102, 2104, 2105, Fiorino, 2107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 70 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 90 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,02 ₴





