
Сальник вала первинного КПП VW Caddy/T4/T5 (21.8x35x7), CORTECO 12015554B
133,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12015554B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник вала первинного КПП VW Caddy/T4/T5 (21.8x35x7), CORTECO 12015554B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12015554B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12015554B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 50 (86) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 60 л.с. | 1974–1977 |
| 1.1 50 л.с. | 1974–1978 |
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A2 (8Z0) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 61 л.с. | 2001–2005 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2003–2005 |
| AUDI — A3 (8L1) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2003 |
| AUDI — A3 (8P1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| AUDI — TT (8J3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2014 |
| AUDI — TT (8N3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2002–2006 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2005–2006 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2014 |
| AUDI — TT Roadster (8N9) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2005–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015554B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 041062-P, 084311113, 084311113, 084311113, 084311113, 085311113, 085311113, 085311113, 085311113, 1150185, 11636RDAC, 30 94 3420, 34-00060-SX, 43420, 8550 10031, V10-3271, WG1223462, WG1795424, WG2231945, 191.320, 33110804201 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Toyota, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Expert, Fabia, Taunus, Leon, Lupo, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Transporter, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, Corolla, Corrado, Multivan, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 21,8 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 35 |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,95 ₴



