
Сальник клапана (впуск/випуск) Citroen Berlingo 1.6 09- (5x9x22.6x18) (к-кт 16шт.), CORTECO 19035257
927,36 ₴
- В наявності
- Код: 19035257
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник клапана (впуск/випуск) Citroen Berlingo 1.6 09- (5x9x22.6x18) (к-кт 16шт.), CORTECO 19035257. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19035257
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19035257 (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MINI — MINI (R56) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 120 л.с. | 2006–н.в. |
| MINI — MINI CLUBMAN (R55) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 120 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 3008 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VTi 120 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19035257 |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-24365, 095660, 109697, 11340033950, 20 10 9697, 323S0007, 747.210, 9015416, HR5141, SKSSV-4070006, WG1084266, WG1087746, WG1978505, WG2171415, WG2228387, 109697, 12-37621-01 |
| Стан | Новий |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 5 |
| Висота 1 [мм] | 18 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 9 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 22,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927,36 ₴





