
Сальник КПП Suzuki SX4 1.6 VVT 06- (38x75x10), CORTECO 19034963B
266,51 ₴
- В наявності
- Код: 19034963B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник КПП Suzuki SX4 1.6 VVT 06- (38x75x10)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034963B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2743179JA0, 71747459 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 38 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,51 ₴




