
Сальник колінвалу (передній) Ford Fiesta/Focus 1.4/1.6 95- (33x47x5), CORTECO 15510081B
250,19 ₴
- В наявності
- Код: 15510081B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Ford Fiesta/Focus 1.4/1.6 95- (33x47x5), CORTECO 15510081B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
15510081B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
15510081B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX (DM2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — COURIER фургон (J5_, J3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 90 л.с. | 1996–1999 |
| FORD — FIESTA IV (JA_, JB_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 i 16V 75 л.с. | 1995–2002 |
| 1.4 i 16V 90 л.с. | 1996–2002 |
| 1.6 16V Sport 103 л.с. | 2000–2002 |
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 16V 75 л.с. | 2002–2008 |
| 1.25 16V 70 л.с. | 2003–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2001–2008 |
| FORD — FIESTA VI (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 60 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.25 82 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 97 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 LPG 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 97 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 ST 182 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 ST 197 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Ti 134 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 82 л.с. | 2009–н.в. |
| FORD — FOCUS (DAW, DBW) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1998–1999 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1998–2004 |
| FORD — FOCUS C-MAX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–2007 |
| FORD — FOCUS Clipper (DNW) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS седан (DFW) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — FUSION (JU_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 LPG 80 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2002–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV седан (BA7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2010–2015 |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–2015 |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–2015 |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15510081B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 023.590, 041169-V, 1004456, 1004457, 1109PRDA, 1112945, 1473807, 15054900, 1E0610602, 1E1410602, 302 175, 30711646, 31293199, 34-00022-SX, 6M5G6700BA, 8026510, 8550 10083, 96MM6700A1A, 96MM6700A2A, 996002-8300, BSG 30-116-119, C40110602, DI-3513, NA5137 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Acura, Volvo, Ford, Mercedes-Benz, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Transit Connect, C30, 740, Kuga, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Puma, Fiesta, Focus, Fusion, Integra, S-Max, V40, S40, S60, V70, Mondeo, V50, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 33 |
| Висота 1 [мм] | 5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 47 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250,19 ₴




