
Сальник колінвалу (передній) Ford Granada 2.0-3.0 72-77 (47.6x66.7x11.1), CORTECO 15011251B
381,92 ₴
- В наявності
- Код: 15011251B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу (передній) Ford Granada 2.0-3.0 72-77 (47.6x66.7x11.1), CORTECO 15011251B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
15011251B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
15011251B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GRANADA (GGTL, GGFL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 90 л.с. | 1975–1977 |
| 3.0 138 л.с. | 1972–1976 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15011251B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1795696, 2724E6362A, 6056269, 785F6L270AAA, 991018-8200, WG1223952 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 11.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 66.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 47.6 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Granada |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 47,6 |
| Висота 1 [мм] | 11,1 |
| Матеріал | MVG (кремнийорганічний каучук) |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 66,7 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381,92 ₴



