
Сальник маточини (задньої) Ford Transit 2.4DI (105.3/99x73x15.3/10), CORTECO 19036492B
745,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19036492B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (задньої) Ford Transit 2.4DI (105.3/99x73x15.3/10), CORTECO 19036492B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19036492B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19036492B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT Van (FA_ _) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 16V [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_) 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 DI (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 90 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 120 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 TDCi 137 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 TDE 125 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 TDE 115 л.с. | 2004–2006 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (FM_ _, FN_ _) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 90 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 120 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 TDCi 137 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 TDE 125 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 TDE 115 л.с. | 2004–2006 |
| FORD — TRANSIT автобус (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 16V [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) 146 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_) 90 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) 120 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 TDCi 137 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 TDE 115 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_) 125 л.с. | 2001–2006 |
| FORD — TRANSIT фургон (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036492B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13.20142, 1521590, 410408-V, 5C161175AA, 6111502, 70-0047, BSG 30-116-131, OS2319, WG1225917, WG2321538, WG2327692, DS 2405 SKT, DS 2405 ORJ, DS 2405 DP, RWS2108, 410408-V |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 73 мм |
| Зовнішній діаметр | 99 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 73 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Висота 2 [мм] | 15,3 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 99 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 105,3 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745,93 ₴





