
Сальник раздаточної коробки Suzuki Grand Vitara 1.6-2.5i 4x4 98-03 (40x54x10), CORTECO 19027778B
252,89 ₴
- В наявності
- Код: 19027778B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник раздаточної коробки Suzuki Grand Vitara 1.6-2.5i 4x4 98-03 (40x54x10), CORTECO 19027778B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19027778B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19027778B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — GRAND ESCUDO I (FT, GT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (TA52, TL52) 128 л.с. | 1998–2003 |
| 1.6 94 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 V6 24V (FT) 144 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19027778B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0928340021, 1074PAC, 2784163B00 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 40 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252,89 ₴



