
Сальник КПП BMW 5 (E60/E61)/6 (E63) 03- (N52/N53/N54), CORTECO 01033869B
365,02 ₴
- В наявності
- Код: 01033869B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник КПП BMW 5 (E60/E61)/6 (E63) 03- (N52/N53/N54), CORTECO 01033869B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01033869B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01033869B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E81) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 d 163 л.с. | 2006–2012 |
| BMW — 3 (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 136 л.с. | 1998–2001 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 (E90) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 122 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–2011 |
| BMW — 3 Compact (E46) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 td 150 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 136 л.с. | 2000–2001 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 Touring (E91) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E46) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Cd 150 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — 5 (E60) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i 272 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 6 (E63) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 i 258 л.с. | 2004–н.в. |
| 630 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (E64) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 i 258 л.с. | 2004–н.в. |
| 630 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 i xDrive 231 л.с. | 2004–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — Z4 (E85) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 i 231 л.с. | 2003–н.в. |
| M 343 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — Z4 купе (E86) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 343 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01033869B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0734319698, 23117531353 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, 3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 34,9 |
| Висота 1 [мм] | 9 |
| Висота 2 [мм] | 9,6 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 64 |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,02 ₴




