
Сальник хвостовика КПП Opel Omega A/B 1.8-3.0 88-03 (15x35x8), CORTECO 01033944B
159,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 01033944B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник хвостовика КПП Opel Omega A/B 1.8-3.0 88-03 (15x35x8), CORTECO 01033944B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01033944B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01033944B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — OMEGA A (16_, 17_, 19_) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 1986–1994 |
| 1.8 88 л.с. | 1987–1994 |
| 1.8 N 82 л.с. | 1986–1987 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 122 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 99 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 D 73 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 TD 90 л.с. | 1986–1988 |
| 2.3 TD Interc. 100 л.с. | 1988–1994 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1988–1994 |
| 2.6 i 150 л.с. | 1990–1994 |
| 3.0 (3000) 156 л.с. | 1987–1987 |
| 3.0 (3000) 177 л.с. | 1987–1990 |
| 3.0 (3000) KAT 177 л.с. | 1988–1994 |
| 3.0 24V (3000) 200 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V (3000) 204 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V Evolution500 230 л.с. | 1991–1992 |
| OPEL — OMEGA A универсал (66_, 67_) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 1986–1994 |
| 1.8 88 л.с. | 1987–1994 |
| 1.8 N 82 л.с. | 1986–1987 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 122 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 i 99 л.с. | 1990–1994 |
| 2.3 D 73 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 TD 90 л.с. | 1986–1988 |
| 2.3 TD Interc. 100 л.с. | 1988–1994 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1988–1994 |
| 2.6 i 150 л.с. | 1990–1994 |
| 3.0 177 л.с. | 1987–1990 |
| 3.0 156 л.с. | 1987–1994 |
| 3.0 24V 200 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V Omega 3000 204 л.с. | 1988–1994 |
| 3.0 KAT 177 л.с. | 1987–1994 |
| OPEL — OMEGA B (25_, 26_, 27_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 115 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2000 |
| 2.2 16V 144 л.с. | 1999–2003 |
| 2.2 DTI 16V 110 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TD 130 л.с. | 1994–2003 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 2.6 V6 180 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 1994–2001 |
| 3.2 V6 218 л.с. | 2001–2003 |
| OPEL — OMEGA B универсал (21_, 22_, 23_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2000 |
| 2.2 16V 144 л.с. | 1999–2003 |
| 2.2 DTI 16V 110 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TD 131 л.с. | 1994–2001 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 2.6 V6 180 л.с. | 2000–2003 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01033944B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 761661, 761661, 90216790 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 15 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159,60 ₴




