
Сальник розподільного валу Renault Master 2.2dCi (30x42x7), CORTECO 12010674B
107,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12010674B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Renault Master 2.2dCi (30x42x7), CORTECO 12010674B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12010674B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12010674B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 02 (E10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2002 100 л.с. | 1968–1975 |
| BMW — 3 (E21) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 90 л.с. | 1975–1980 |
| FIAT — ALBEA (178_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT) 60 л.с. | 2001–2012 |
| 1.4 69 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 KAT 69 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.6 (178CYC1AAT) 103 л.с. | 2000–2012 |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1998–н.в. |
| FIAT — BRAVA (182) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (182.BB) 103 л.с. | 1996–2001 |
| FIAT — BRAVO I (182) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (182.AB) 103 л.с. | 1996–2001 |
| FIAT — CROMA (154) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1900 Turbo D i.d. 94 л.с. | 1992–1996 |
| 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL) 90 л.с. | 1989–1992 |
| FIAT — DOBLO (119) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (223AXA1A) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V (223AXD1A) 103 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (223ZXA1A) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V (223ZXD1A) 103 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 Natural Power 103 л.с. | 2002–н.в. |
| FIAT — FIORINO Pick up (146) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 67 л.с. | 1994–2001 |
| 1.6 75 л.с. | 1994–2001 |
| FIAT — FIORINO фургон (146) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 70 i.e. 1.4 67 л.с. | 1994–2001 |
| 75 i.e. 1.6 75 л.с. | 1993–2001 |
| FIAT — MAREA (185) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 16V 103 л.с. | 1996–2002 |
| 1.6 100 16V Bipower 103 л.с. | 1999–2002 |
| FIAT — MAREA Weekend (185) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 16V 103 л.с. | 1996–2002 |
| FIAT — MULTIPLA (186) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 16V (186AXA1A) 103 л.с. | 1999–2010 |
| 1.6 16V (186AGB1A) 95 л.с. | 2002–2010 |
| 1.6 16V Bipower (186AMB1A) 103 л.с. | 1999–2010 |
| 1.6 16V Bipower (186AXC1A) 103 л.с. | 2001–2010 |
| 1.6 16V Blupower (186AMA1A) 95 л.с. | 1999–2010 |
| FIAT — PALIO (178BX) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 1997–2002 |
| 1.2 73 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.2 68 л.с. | 1999–2000 |
| 1.4 69 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 KAT 69 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1996–н.в. |
| FIAT — PALIO Weekend (178DX) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (178DX.G1A) 73 л.с. | 1996–2001 |
| 1.2 (178DYA1A) 60 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V (178DX.D1A) 100 л.с. | 1996–2001 |
| 1.6 16V (178DYC1A06) 103 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — PUNTO (176) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GT Turbo 133 л.с. | 1994–1996 |
| 1.4 GT Turbo 131 л.с. | 1996–1999 |
| 55 1.1 54 л.с. | 1993–1999 |
| 60 1.2 58 л.с. | 1994–1999 |
| 60 1.2 60 л.с. | 1994–1999 |
| 75 1.2 73 л.с. | 1993–1999 |
| FIAT — PUNTO (188) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 60 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.2 Natural Power 60 л.с. | 2003–н.в. |
| FIAT — PUNTO Van (188AX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 60 л.с. | 2000–2009 |
| FIAT — PUNTO кабрио (176C) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 60 1.2 58 л.с. | 1994–2000 |
| 60 1.2 60 л.с. | 1995–2000 |
| FIAT — STILO (192) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (192_XB1A) 103 л.с. | 2001–2006 |
| FIAT — STILO Multi Wagon (192) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 103 л.с. | 2003–2008 |
| FIAT — STRADA пикап (178E) (2) |
| Двигун |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010674B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 040880-P, 05191358AA, 05191358AA, 05191358AA, 11560, 14211, 19026772B, 23121205186, 2590A052, 26126359, 277.142, 312153, 40004240, 40004240, 40004240, 440.720, 5000820862, 505.838, 5191358AA, 5973907, 6.45179, 70 91 4211, 730281, 7545946, 7545946 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Toyota, Opel, Lancia, Dodge, BMW, Fiat, Jeep |
| Сумісність з моделлю | 10, Doblo, Brava, Visa, 3, Bravo, Nubira, Omega, C-Crosser, Outlander, Palio, Stilo, Ypsilon, Patriot, Picnic, Compass, 1502-2002, Lacetti, Caliber, Camry, Acadiane, ID, Dyane, Punto, Mehari, Celica, AMI, HY, Rezzo, Previa, Tipo, RAV4, Journey, Grandis, Uno, GS, Corolla, Auris, Avensis, Croma, Scudo, Fiorino, Vectra, Delta, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 30 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 42 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | 40004240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107,66 ₴





