
Сальник штока куліси КПП BMW (15x21x5/7), CORTECO 01019151B
133,59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 01019151B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник штока куліси КПП BMW (15x21x5/7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019151B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 01622, 040426, 08.24.001, 20 90 1622, 23111204223, 34-00053-SX, 500 768, 947705, 949P, NA5263, TZB500080, WG1192018, WG1220169, WG2225758, 81-24010-00, 327.298, 01622 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X5, 3, 240, 7-Series, 6, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 15 |
| Висота 1 [мм] | 5 |
| Висота 2 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 21 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,59 ₴



