
Сальник колінвалу (задній) BMW 3 (E90)/ 5 (E60) 2.5-3.5 d 06-12, CORTECO 20035843B
1 926,33 ₴
- В наявності
- Код: 20035843B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу (задній) BMW 3 (E90)/ 5 (E60) 2.5-3.5 d 06-12, CORTECO 20035843B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20035843B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20035843B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E90) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 d 197 л.с. | 2006–2011 |
| 330 d 231 л.с. | 2005–2011 |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–2011 |
| 335 d 286 л.с. | 2006–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 d 197 л.с. | 2006–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 335 d 286 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E93) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 купе (E92) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2006–н.в. |
| 330 xd 231 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 d 286 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — 5 (E60) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 535 d 286 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 535 d 286 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (E64) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 635 d 286 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 7 (E65, E66, E67) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 218 л.с. | 2002–н.в. |
| 730 Ld 231 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20035843B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 11147794168, 20 94 7741, 272.091, 47741, 501 860, OS1721, V20-2735, WG1005026, WG1191741, WG1226666, WG1250655, WG1442730, WG1753918, WG1765606, 272.091 |
| Стан | Новий |
| Висота | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 90 |
| Висота 1 [мм] | 20 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з монтажною оболонкою |
| Матеріал | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 140 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 210 |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 926,33 ₴








