
Сальник вала насосу масляного Opel Combo 1.7 CDTI 01- (18x32x6), CORTECO 19034798B
168,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 19034798B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала насосу масляного Opel Combo 1.7 CDTI 01- (18x32x6), CORTECO 19034798B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19034798B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19034798B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| OPEL — ASTRA H (L48) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTi 101 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DI 65 л.с. | 2000–2009 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2000–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| OPEL — MERIVA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2010 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2003–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034798B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1151622, 15032510B, 490.800, 646291, 646291, 646943, 646943, 97206424, 97206424, 98041051, 98041051, 98041051, WG1163456, WG1183256, WG1193115, WG1223442, WG1225479, WG2135226, 15066700 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 18 |
| Висота 1 [мм] | 6 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 32 |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168,54 ₴



