
Сальник розподільного валу (передній) Mazda 626 2.0 83- (32x46x7), CORTECO 19033749B
171,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 19033749B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу (передній) Mazda 626 2.0 83- (32x46x7), CORTECO 19033749B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
19033749B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
19033749B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (ER, EQ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 D 4x4 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 TD 84 л.с. | 2002–2006 |
| 2.5 TD 4x4 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TD 4x4 84 л.с. | 2002–2006 |
| FORD — RANGER (ES, ET) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDCi 4x4 143 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 TDCi 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 TDCi 4x4 156 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — 626 II (GC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 63 л.с. | 1983–1987 |
| MAZDA — 626 II Hatchback (GC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 63 л.с. | 1984–1987 |
| MAZDA — 626 III (GD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 60 л.с. | 1987–1991 |
| MAZDA — 626 III Break (GV) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 60 л.с. | 1988–1991 |
| 2.0 D 82 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 D Comprex 75 л.с. | 1993–1996 |
| MAZDA — 626 III Hatchback (GD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 60 л.с. | 1987–1991 |
| MAZDA — 626 IV (GE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D GLX Comprex 75 л.с. | 1992–1997 |
| MAZDA — 626 IV Hatchback (GE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D GLX Comprex 75 л.с. | 1993–1997 |
| MAZDA — MPV I (LV) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 115 л.с. | 1996–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19033749B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 15010500, 153.830, 34-00185-SX, 3596484, DI-3553, NK182, OS1804, OS5390, RF0312603, RF0312603A, WG1004997, WG1086752, WG1163036, WG1225082, WG1250562, WG1766430, WG2046690, XM346K292AA, 81-53459-00 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | Двигун |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 46 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 32 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171,25 ₴



