
Сальник розподільного валу Renault Master 2.5dCi (28x42x7), CORTECO 16012080B
196,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16012080B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Renault Master 2.5dCi (28x42x7), CORTECO 16012080B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
16012080B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
16012080B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 256 л.с. | 2012–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 (8L1) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2000–2003 |
| S3 224 л.с. | 2001–2003 |
| S3 quattro 210 л.с. | 1999–2002 |
| AUDI — A3 (8P1) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — TT (8J3) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TTS quattro 265 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2006–2010 |
| AUDI — TT (8N3) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 240 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2005–2006 |
| 3.2 VR6 quattro 250 л.с. | 2003–2006 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TTS quattro 265 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2007–2010 |
| AUDI — TT Roadster (8N9) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2005–2006 |
| 3.2 VR6 quattro 250 л.с. | 2003–2006 |
| PEUGEOT — EXPERT c бортовой платформой/ходовая часть (223) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 л.с. | 1996–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16012080B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0039403920, 021030060A, 021030060B, 02M311113, 02M311113, 02M311113, 02M311113, 02M311113A, 02M311113A, 02M311113A, 02M311113A, 040738-V, 1119747, 12016518B, 1457183, 21081005034, 6M212K891AA, 7700744797, 81-33653-00, 870.320, HD10000, P76045-01 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Peugeot, Opel, Volkswagen, Audi, BMW, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, 3, Jetta, 112, Octavia, Omega, 110, 7-Series, Yeti, Eos, Passat, Escort, Superb, Caddy, Laguna, Polo, Expert, Fabia, Leon, Fiesta, 111, Tiguan, Lupo, Toledo, A1, Touran, A3, A6, A8, 21, TT, Golf, Q3, 2105, Alhambra, Altea, Astra, Cordoba, Safrane, Ronda, 25, New Beetle, 1500,1600, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 28 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 42 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| для оригінального номера | 02M311113 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196,47 ₴



