
Сальник ПНВТ MB Sprinter 2.9TDI (51x68x8), CORTECO 20029770B
547,20 ₴
- В наявності
- Код: 20029770B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник ПНВТ MB Sprinter 2.9TDI (51x68x8), CORTECO 20029770B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20029770B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20029770B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W210) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 290 Turbo-D (210.017) 129 л.с. | 1996–1999 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Break (S210) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 290 T Turbo-D (210.217) 129 л.с. | 1996–1999 |
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W461) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| G 290 TD (461.335, 461.336) 120 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20029770B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 010.256, 068.140, 6029970046, 6039970546, 69223, 795511401, A6029970046, A6039970546, WG1190334, WG1226550, 068.140 |
| Стан | Новий |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 51 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Матеріал | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 68 |
| Тип кручення | лівому крученню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547,20 ₴





