
Сальник маточини (передньої) MB Sprinter/VW LT 96- (55x75x8), CORTECO 01026327B
238,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 01026327B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (передньої) MB Sprinter/VW LT 96- (55x75x8), CORTECO 01026327B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01026327B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01026327B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t фургон (901, 902) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (903) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t автобус (903) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 82 л.с. | 1997–2000 |
| 310 D 4x4 102 л.с. | 1997–2002 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 4x4 156 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t фургон (903) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D 2.3 82 л.с. | 1995–2000 |
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1995–2000 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 4x4 156 л.с. | 2002–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01026327B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 010.237, 0189973147, 0199973646, 0199973647, 0199973747, 045870, 4.20802, 456.140, 69204, A0189973147, A0199973647, A0199973747, WG1192873, WG1220319, WG2323322, 100 9921, 456.140 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 55 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 75 |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238,08 ₴





