
Сальник півосі Renault Master/Trafic 98-01 (42x58x9/16), CORTECO 12018948B
318,78 ₴
- В наявності
- Код: 12018948B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі Renault Master/Trafic 98-01 (42x58x9/16), CORTECO 12018948B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12018948B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12018948B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — 20 (127_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (1271) 90 л.с. | 1975–1977 |
| 1.6 (1271) 97 л.с. | 1977–1983 |
| 2.0 (1272) 109 л.с. | 1977–1980 |
| 2.0 (1277) 103 л.с. | 1980–1983 |
| 2.2 (1279) 116 л.с. | 1980–1983 |
| RENAULT — 25 (B29_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (B297) 101 л.с. | 1984–1992 |
| 2.0 12V 140 л.с. | 1988–1993 |
| 2.0 12V (B294) 135 л.с. | 1989–1992 |
| 2.2 (B29B) 108 л.с. | 1986–1992 |
| 2.2 (B29E) 121 л.с. | 1984–1989 |
| 2.2 (B29E) 124 л.с. | 1984–1989 |
| 2.5 V6 Turbo (B29G) 205 л.с. | 1990–1992 |
| 2.7 V6 Injection (B298) 141 л.с. | 1984–1989 |
| 2.8 V6 (B293) 156 л.с. | 1987–1990 |
| RENAULT — 30 (127_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.6 (1273) 131 л.с. | 1975–1976 |
| 2.6 (1273) 125 л.с. | 1976–1978 |
| 2.6 TS (1275) 128 л.с. | 1978–1984 |
| 2.6 TX (1278) 143 л.с. | 1978–1983 |
| RENAULT — MASTER I Van (T__) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 28-35 2,5 D 75 л.с. | 1989–1998 |
| 28-35 2,5 TD 98 л.с. | 1989–1998 |
| 28-35 2.4 D 71 л.с. | 1980–1989 |
| 35 2,5 TD 94 л.с. | 1989–1998 |
| RENAULT — MASTER II Van (FD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dTI 80 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.5 D 80 л.с. | 1998–2001 |
| 2.8 dTI 114 л.с. | 1998–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12018948B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 6.56403, 7703087188, 932PIFL, WG1223759 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 20, Master, 25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 42 |
| Висота 1 [мм] | 9 |
| Висота 2 [мм] | 16 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 58 |
| Тип кручення | змінне кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318,78 ₴





