
Сальник насосу ГПК Renault Master 98- (19.05x33.33x7.93), CORTECO 01019453B
125,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 01019453B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник насосу ГПК Renault Master 98- (19.05x33.33x7.93)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019453B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 004 997 12 47, 006 997 02 47, 006 997 92 47, 018 997 60 47, A 004 997 12 47, A 006 997 02 47, A 006 997 92 47, A 018 997 60 47, WG1085086 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class, C-Class, 124, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125,02 ₴



