
Сальник розподільного валу (передній) Opel Combo 1.7 CDTI 01- (38x50x8), CORTECO 12014494B
255,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 12014494B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу (передній) Opel Combo 1.7 CDTI 01- (38x50x8), CORTECO 12014494B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12014494B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12014494B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E36) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 100 л.с. | 1990–1993 |
| BMW — 7 (E23) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 735 i 185 л.с. | 1985–1986 |
| MERCEDES-BENZ — HECKFLOSSE (W111, W112) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 230 S (111.010) 120 л.с. | 1965–1968 |
| MERCEDES-BENZ — KOMBI Break (S123) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 T (123.086) 140 л.с. | 1978–1982 |
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| OPEL — ASTRA H (L48) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTi 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DI 65 л.с. | 2000–2009 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2000–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| OPEL — CORSA D (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 130 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — MERIVA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2010 |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2006–2010 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| OPEL — OMEGA B (25_, 26_, 27_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 2.6 V6 180 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 1994–2001 |
| 3.2 V6 218 л.с. | 2001–2003 |
| OPEL — OMEGA B универсал (21_, 22_, 23_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 2.6 V6 180 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 1994–2001 |
| 3.2 V6 218 л.с. | 2001–2003 |
| OPEL — REKORD D (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 75 л.с. | 1975–1977 |
| OPEL — SINTRA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 i 24V 201 л.с. | 1996–1999 |
| OPEL — VECTRA A (86_, 87_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i Turbo 4x4 204 л.с. | 1994–1995 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1993–1995 |
| 2000 16V 4x4 150 л.с. | 1989–1990 |
| 2000/GT 16V 150 л.с. | 1989–1994 |
| 2000/GT 16V 4x4 KAT 150 л.с. | 1990–1995 |
| 2000/GT 16V KAT 150 л.с. | 1990–1995 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12014494B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 040801-V, 1151565, 15015300, 201 283, 44DA000, 646269, 646271, 646271, 683PRDF, 763.918, 90298205, 90298205, 90322669, 90322669, 90322669, 91214PLZD00, 9124PLZD00, DI-3558, NB884, OS347, WG1004488, WG1004973, WG1086485, WG1145432, WG1145991, WG1163072 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daihatsu, Volkswagen, Opel, BMW, Ford, Mercedes-Benz, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Bora, 3, Omega, Orion, Kadett, 7-Series, Heckflosse, Calibra, Porter, 9-5, 9000, Charade, Commodore, Zafira, Mokka, Colt, Meriva, Combo, CX, Astra, Corsa, Scorpio, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 38 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 50 |
| Сторона встановлення | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255,18 ₴



