
Сальник маточини (задньої) MB 809-814D (75x95x10), CORTECO 01020042B
384,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01020042B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (задньої) MB 809-814D (75x95x10), CORTECO 01020042B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01020042B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01020042B (CORTECO)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — T1/TN c бортовой платформой/ходовая часть (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 407 D (611.317, 611.318) 72 л.с. | 1981–1989 |
| 408 D (611.317, 611.318) 79 л.с. | 1988–1995 |
| 408 D (611.317, 611.318) 82 л.с. | 1988–1995 |
| 409 D (611.417, 611.418) 88 л.с. | 1982–1989 |
| 410 (611.017, 611.018) 95 л.с. | 1982–1995 |
| 410 (611.017, 611.018) 105 л.с. | 1982–1995 |
| 410 D (611.417, 611.418) 95 л.с. | 1988–1995 |
| 410 D (611.417, 611.418) 98 л.с. | 1988–1995 |
| MERCEDES-BENZ — T1/TN фургон/универсал (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 407 D (611.367, 611.368) 72 л.с. | 1981–1989 |
| 408 D (611.367, 611.368) 79 л.с. | 1988–1995 |
| 408 D (611.367, 611.368) 82 л.с. | 1988–1995 |
| 409 D (611.467, 611.468) 88 л.с. | 1982–1989 |
| 410 (611.067, 611.068) 95 л.с. | 1982–1995 |
| 410 (611.067, 611.068) 105 л.с. | 1982–1995 |
| 410 D (611.467, 611.468) 95 л.с. | 1988–1995 |
| 410 D (611.467, 611.468) 98 л.с. | 1988–1995 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 c бортовой платформой/ходовая часть (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 72 л.с. | 1986–1989 |
| 510 (667.001, 667.002) 95 л.с. | 1986–1994 |
| 510 (667.001, 667.002) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.001, 670.002, 670.003) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.001, 670.002, 670.003) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.302, 670.303) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.302, 670.303) 116 л.с. | 1986–1994 |
| 814 D (670.312, 670.313) 136 л.с. | 1987–1994 |
| 814 D (670.312, 670.313) 140 л.с. | 1987–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 самосвал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 79 л.с. | 1989–1994 |
| 811 DK (670.341, 670.342) 115 л.с. | 1986–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 фургон/универсал (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 507 D (667.361, 667.362) 72 л.с. | 1986–1989 |
| 508 D (667.361, 667.362) 79 л.с. | 1989–1994 |
| 510 (667.061, 667.062) 95 л.с. | 1986–1994 |
| 510 (667.061, 667.062) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.061, 670.062, 670.063) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.061, 670.062, 670.063) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.362, 670.363) 115 л.с. | 1986–1994 |
| 814 D (670.364, 670.365, 670.366) 136 л.с. | 1987–1994 |
| 814 D (670.364, 670.365, 670.366) 140 л.с. | 1987–1994 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01020042B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 011.488-00A, 0179973047, 0179978347, 047756, 06562790335, 104.320, A0179973047, WG1190524, WG1220237 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1/TN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 75 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384,20 ₴





