
Сальник рейки рульової (32х44х8), CORTECO 01025508B
129,85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 01025508B
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник рейки рульової (32х44х8), CORTECO 01025508B. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
01025508B
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
01025508B (CORTECO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01025508B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0199975047, A0199975047 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 32 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129,85 ₴




